ÇELİK ÇATI SİSTEMLERİ

ÇELİK ÇATI

Firmamızın 1997 yılından beri faaliyet göstermektedir.

 

Çelik Çatı Konstrüksiyon Uygulamaları; Son dönemlerde çok fazla tercih edilen Çelik Çatı Sistemleri şık görünümleriyle dikkatleri çekmektedir.

 

Fiyat politikamız müşterilerimizi destekleyici ve kalitemizden ödün vermeyecek şekilde ayarlanır. İstediğiniz ÇELİK ÇATI Modelini tecrübeli ekibimizle birinci kalite malzemeylerle yapmaktayız.

Çelik Çatı Fiyatlarımız için bizden teklif almayı unutmayınız.

ÇELİK ÇATI

 

ÇElik çatı projenizi bizimle paylaşın en uygun ve kaliteli bir şekilde çözüm ortağınız olalım. Üretim platformumuz Avrupa standartlarına uygun bir şekilde üretim sağlar.

Uzman Mühendislerimiz ve Ekibimizle en uygun fiyatlarla hizmetinizdedir. Çelik Çatı Fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen iletişime geçiniz.

 

 

Çelik Çatı Uygulama Avantajları


Çelik çatı sistemleri montaj ve üretim konusunda kolaylık sağlar. Her mevsimde her bölgede uygulanabilir özelliktedir. Her türlü çatı projesinde çelik çatı uygulaması yapılması güvenli bir şekilde mümkündür. Metal olması sebebiyle her türlü iklim koşularında kullanılabilir ve uzun yıllar dayanıklılık sağlayabilir. Nemin yoğun olduğu bölgelerde oksitlenme veya ahşapta görülen deformasyonlara çelik çatı uygulamalarında görülmez..